הסיפור שמאחורי ראקינג ישראל

חדר כושר על הגב, אימון התנגדות בתנועה, היכולת של הגוף שלנו להסתגל למשימות בחוץ, בטבע. זה הסיפור של ראקינג ישראל.

 

חדרי הכושר הממוזגים, הסטודיו המעוצב, הריצות הארוכות ללא תמיכה משלימה של אימוני כוח. כל זה חסר פעילות פונקציונאלית אמיתית.
אנו נולדנו לנוע במרחב, ללכת, לרוץ ולשאת משאות ולכן אימון " בתנאי מעבדה" כגון חדר כושר, סטודיו ועוד, יש בהם חוסר. אנו בנויים להעמיס על שרירי הגוף והמפרקים תוך תנועה במרחב.

כאבי גב, שחיקת המוטיבציה, עייפות מפרקים ועוד תסמונות העידן המודרני, הן תוצאה של אורח חיים יושבני.


לחיצת מוט בשכיבה, ריצה ארוכה לשם ריצה בלבד, תנועות לולייניות בסטודיו, זאת לא הייתה הכוונה שמומחים דיברו עליה כאימון פונקציונאלי. הכוונה באימון כזה , זה לדמה את פעילות היום יום שלנו, כולנו, בעולם נטול אביזרי נוחות.
בכדי להתחבר באמת למה שגופנו זקוק לו, אנו צריכים לצאת מאזור הנוחות, ממלכודת הנעימות ולהתחבר לחוויה שתמלא אתכם בתחושה האמיתית של כוח, איזון ותנועה.

לפני מאות אלפי שנים אנשים הלכו, רצו ונשאו משאות.
לא היו להם בעלי חיים שנשאו עבורם את המשא ( זה נוצר לפני אלפי שנים), או שהיו להם כלי רכב ממונעים, מעליות, מדרכות נעות ועוד כלי שינוע מנוונים ( מאות שנים).
הומו סאפיינס (אנחנו), אשר במשך רוב שנות האבולוציה: הלך לחפש מזון , רץ אחרי מזון (או מטורף/אויב) ולאחר שליקט ו/או צד את מזונו , נשא אותו על גבו חזרה למחנה.
לא היו להם מכוני כושר או הליכונים ולא מעליות או כבישים ישרים.
אבולוציונית לא השתננו כלל
ראקינג זאת החולייה החסרה

זה החלק האחרון במסע האדם אחר מזון.
זה נשיאת המשקל בחזרה למחנה.


לכן יש לנו שרירי ישבן גדולים, חוליות עמוד שדרה תחתונות גדולות, בלוטות זיעה לאורך הגפיים התחתונות, אגן קצר, קשתות בכפות הרגליים ואנו מייצרים כוח עוצמתי ביותר באצבעות כף היד.

חיות אחרות לא נושאות משקל באופן יעיל

אך לאדם יש יכולת קיצונית להניף משקל מנקודה א לנקודה ב.

בראקינג ישראל אנו הולכים, רצים ונושאים משקל, אנו מאמנים באופן המתקרב ביותר לאורחות החיים הקדומים שלנו. באימונים אנחנו מדמים מצבים שונים בתוואי שטח משתנים ועל ידי כך אנו מאתגרים את הגוף והנפש להתמודדות ולסבילות.
ראקינג ישראל מוציאה אתכם מחדר הכושר והסטודיו ומניחה אותם על הגב, בחוץ, בטבע,כפי שכולנו נועדנו להיות.
 

10storybehind.jpg